Ceník služeb

 

Poslech v našem studiu zdarma - přesto doporučujeme nepřekračovat obvyklé 2 hodiny potřebné pro dobrý výběr vhodné sestavy
     
Poslech s naším technikem u Vás doma 250,-/hod - cena poslechu bude odečtena od ceny   následné objednávky
     
Poslech bez našeho technika u Vás doma záloha - vybírá se záloha v plné výši pořizovací ceny zapůjčené techniky
Instalace produktů zakoupených u nás 500,-/hod - při objednávce nad 50 000,- Kč 2 hodiny práce technika ZDARMA (obvykle v pohodě stačí)
Instalace produktů zakoupených jinde neposkytujeme - doporučíme však osvědčenou firmu, která Vám pomůže...
Náročnější instalace po dohodě - cenu Vám stanovíme na základě konzultace
Doprava 10,-/km - tam i zpět, počítáno z Dolních Břežan
- doprava objednávek nad 5.000 Kč zdarma (Č. pošta, kurýr InTime), závoz naším technikem v souvislosti s následnou instalací zdarma do 70 km z D. Břežan

Měření síťových rozvodů,

Seřízení a nastavení gramofonu

250,-/hod - u nás zakoupený gramofon Vám pochopitelně seřídíme zdarma (první seřízení po vybalení z krabice), případně vše vysvětlíme, abyste to zvládli sami
Konzultace a návrh (ve studiu, či u Vás) ZDARMA - včetně dopravy do 70 km od D. Břežan

 

 

 

Poslech v poslechovém studiu - co si pod tím představit?

Je poslech placený pokud uvažuji, že bych si nějakou dobrou sestavu domů pořídil, ale zatím nevím jakou a v jakém studiu?

Poslech jako takový placený není, pokud je realizován v našem poslechovém studiu. Jen prosíme, náš technik nemá čas pouze pro Vás, omezte pobyt v našem studiu proto pouze na dobu nezbytně nutnou pro výběr té správné techniky. Ze zkušenosti víme, že obvyklý poslech při výběru vhodné techniky trvá cca 2 hodiny, počítejte prosím tedy s tímto časem jako s mezním, případně se nebojte předem domluvit, že potřebujete času více.
Pokud si přejete poslech provést u Vás ve Vašem interiéru, můžete si uvažované produkty zapůjčit proti záloze v plné výši aktuální pořizovací ceny.
Pokud s technikou má přijet k Vám náš technik, je poslech zpoplatněn částkou 250 Kč na hodinu a počítá se i cestovné pro jízdu oběma směry (10 Kč/1 km počítáno z Dolních Břežan). V takovém případě není třeba platit zálohu za zapůjčenou techniku.


Co si mám na takový poslech přinést? 

Je vhodné přinést si nahrávky hudby, kterou budete poslouchat nejčastěji (není problém přinést 10 a více CD s tím, že si něco vyberete na místě). Z médií z nichž jsme schopni pouštět Vaší hudbu zmiňuji na prvním místě CD, SACD, DVD a BD nosiče, jakož i gramofonové desky, USB paměti (na paměťové karty máme USB redukce) - paměti formátované FAT16, či FAT32 ne větší 32GB s formáty MP3, WMA, či FLAC. Některé přehrávače zvládají z USB i DSD - je třeba se předem domluvit, pokud Vás něco takového zajímá.


Co ještě potřebuji vědět pro výběr dobré sestavy, abych byl na poslech dobře připravený a "neokrádali" jsme se vzájemně o čas?

Bude nás zajímat jak velký je ozvučovaný prostor, v případě multiroom systémů - kolik a jak velkých místností budeme ozvučovat.
Dále je důležité znát všechny myslitelné zdroje hudby, které byste rádi používali. (TV, CD - audio, BD - filmy, Gramofon, PlayStation či jiná herní konzole, streamovaná hudba (ať již internetová rádia, ale také HD formáty z hudebních služeb kupř. Tidal, Spotify, ale také z domácího hudebního serveru - na tom místě je dobré vědět, jaké formáty audia a videa máte na disku uloženy.)
Pro vhodné umístění vhodných reprosoustav je potřeba dopředu rozmyslet, kde mohou stát? Budou muset stát u zdi? Nebo je možné aby byly více v prostoru? Budou ležet na polici, či budou přidělané ke stěně na kozolích? Je možné snadno ke všem reprosoustavám vést reprokabely, či bude lepší řešit reprosoustavy bezdrátové?
Pro výběr vhodné barvy je dobré přinést ssebou třeba jednu poličku v barvě Vašeho nábytku - pokud to pochopitelně je možné :-) Jinak většina výrobců má dobře zpracované katalogy, kde je vzorník barev a ten dostanete domů ssebou, pokud ho budete chtít.