Co od nás můžete žádat?

- Individuální poslech v příjemném prostředí, s odborníkem v oblasti AV techniky, který se bude věnovat pouze Vám.

- Osobní návštěvu ve Vašem interiéru s poradenstvím a návrhem sestavy na míru.

- Komplexní řešení AV techniky

+ Poradenství zdarma

Máte-li nějaký problém nebo potřebujete zjistit nějakou informaci o Vaší sestavě domácího kina, zeptejte se v naší poradně. Poradna je umístěna jak u jednotlivých produktů, tak zvlášť pro ostatní a obsáhlé dotazy, které se netýkají pouze daného produktu. Nepřispíváme jen my, poradna je otevřena i pro ostatní návštěvníky našich stránek. I v poradně se budeme snažit Vám navrhnout ideální sestavu, ale z naší zkušenosti víme, že při osobním kontaktu budeme mít k dispozici více informací a budeme tedy moci domácí kino navrhnout přesněji.

+ Konzultaci

Osobně Vás navštívím ve Vašem interiéru a v čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Na místě si projdeme všechny aspekty Vaší budoucí AV sestavy.

+ Návrh

Je lepší Onkyo než Advance Acoustic, či snad HEGEL nebo NAD? Budou vhodnější sloupové nebo regálové reprosoustavy?

Možností, jak zkombinovat jednotlivé komponenty pro domácí kino, je mnoho a pro každého je ta nejvhodnější sestava jiná. Navrhneme vám takové komponenty, které budou splňovat právě Vaše požadavky, budou nejlépe přehrávat právě Vaši hudbu a budou nejlépe ladit právě s Vaším interiérem.

+ Projekt

Chcete mít jistotu, že audiovizuální instalace Vašeho domu bude optimální? S rozvody pro audiovizuální techniku nebo domácí kino počítejte už při stavbě. Dodatečná instalace je možná, ale dražší a obtížnější. Zpracujeme Vám projekt instalace pro domácí kino, multiroom zařízení, či komplexní inteligentní řízení komfortu celého vašeho domu či domácnosti. Budete mít čas v průběhu stavby vše pořádně promyslet a případně projekt ještě doladit tak, aby se Vám v novém domě bydlelo co nejlépe.

+ Dopravu zdarma v kteroukoliv dobu

Chcete dovézt plazmovou televizi, až se večer vrátíte z práce, nebo zapojit domácí kino třeba v sobotu ve 4 hodiny ráno? Běžný obchod Vám zboží možná doveze, ale i tak to bude v pracovní době a v rozmezí několika hodin. Zbytečně ztratíte spoustu času čekáním na dopravce, který vždycky přijíždí až na poslední chvíli. S námi nebudete čekat vůbec. Pro nás to není problém. Dovezu Vám objednané zboží přesně v čase, který vyhovuje Vám.

+ Realizaci

Nechce se Vám vrtat do zdi, vysekávat drážky pro kabely nebo strávit víkend zapojováním domácího kina? Zařídit plnohodnotné domácí kino není triviální úkol. Nainstalovat množství komponent a propojit je tím nejlepším způsobem dá mnoho práce a zabere spoustu času. Rádi Vám práci ulehčíme a necháme na Vás pouze tu příjemnější stránku - sledování Vašich oblíbených filmů. Zapojení komponent, rozvedení kabeláže a nastavení celého systému zvládneme my.

+ Instalaci

Proč byste měli lézt po kolenou nebo pod skříní bojovat s klubkem kabelů, když se chcete jen dívat na filmy? Zapojit sestavu domácího kina není úplně jednoduché. Pokud nechcete studovat návod na zapojení, zjišťovat, jaké kabely kam použít, bojíte se, že nesprávným zapojením něco poškodíte, nebo pokud prostě nemáte čas několik hodin tahat dráty po místnosti, nechte vše na nás. Rádi Vám sestavu zapojíme, ať už se jedná o běžnou hifi věž, hi-end stereo sestavu nebo kompletní systém domácího kina.

+ Montáž a parametrizaci

Vše na místě zapojíme a nastavíme. Jednotlivá menu Vašich nových přístrojů s Vámi projdeme a veškeré detaily Vám vysvětlíme, tak abyste byli schopni již od prvních okamžiků přístroje bez nejmenších problémů plně obsluhovat.

+ Technickou podporu

Byla by chyba předat zakázku a konec - proto od nás pochopitelně můžete očekávat i následnou technickou podporu. Vždy se Vám budeme ochotně věnovat, kdykoli budete cokoli potřebovat objasnit. Žádný dotaz není zbytečný, žádný není hloupý... :-)