Novinky - uvod

Zde jsou informace o všech nových produktech, akcích a zajímavostech přímo z našeho obchodu HifiPartner.

Zahrádkářské povinnosti 25.5.-1.6. otevřeno PO DOHODĚ

Dobrý den,

vážení - u mého domku máme zahrádku :-)

a je potřeba provést pár věcí, které prostě nesnesou odklad (už je toho dost).

Z tohoto důvodu budeme mít od pátku 25.5. do pátku 1.6. studio otevřené pouze po předchozí dohodě.

Nemám s dohodou problém a otevřu Vám, pokud to bude možné v jakýkoli Vám vyhovující čas, ale zkrátka v uvedeném týdnu nebudu ve studiu mimo předem telefonicky, či e-amilem domluvené časy.

Věřím ve Vaše pochopení - Řeřábek Michal

Aktualizace eshopu

Rádi bychom v krátké době přešli na nový, modernější a přehlednější eshop. Již jsme na tom začali pracovat. Jediné čeho se to dotkne je aktualizace toho stávajícího. Ode dneška již nebudeme tento eshop aktualizovat - ale 90% jeho obsahu je aktuální.

Proto, pokud byste si u nás chtěli něco koupit přes eshop, ověřte ještě telefonicky (731663566), či e-mailem cenu.

Netýká se výprodejů ze studia, tam jsou položky a ceny aktuální.

Děkujeme za pochopení - Řeřábek HIFIpartner.cz

2018 - rok změn

Všimli jsme si, že nám trochu přestává fungovat stávající eshop a tak jsme začali pracovat na novém, lepším, modernějším a přehlednějším. Za tu dobu co "to" děláme, to již bude náš třetí eshop a pátý web pokud počítáme i poslechovestudio.cz, čili snad se poučíme z chyb a přehmatů, abychom byli dosažitelnější a lépe těšili Vaše smysly.

Nejen eshop však bude nový.

Do konce roku bychom rádi postavili také nové modernější studio, které tím, že jej budeme stavět "sami" dle zkušeností s návrhy Vašich poslechovek bude naší vizitkou, představou, jak má moderní poslechové studio vypadat.

Nebojte se - zůstaneme ve stejné lokalitě, jen se přesuneme o cca 3-4 km jižněji.

O vývoji si zasloužíte být postupně informováni. Zatím bude probíhat projektová příprava, pak hluché období stavebního povolení, stavět bychom rádi začali na podzim.

Ani jedna z uvedených činností nenaruší běžný provoz na jaký jste zvyklí.

Rok 2018 je pro nás rok změn a to nejen v oblasti naší firmy... :-) 

NOVÁ SLUŽBA

Praní Vašich vinylů (zatím jen velkých LP desek)..

Více čtěte zde...

Nové produkty staroanglické značky

Od 10:00 1.11.2017 budeme mít trvale k poslechu připraveny nové reprosoustavy.

Regálové Wharefdale Diamond 11.2 (nahrazují Wh Dia 10.2) a sloupové Wharfedale Diamond 11.4 (nahrazují Wh Dia 10.7).

 

Evoluce se povedla - produkt je velmi dobrý a cenaová hladina se nezvedla - JE o co stát.

 

Upravený ceník služeb

Od 2.11.2017 jsem upravil náš platný ceník služeb, aby byl více oboustranně férový.

Změnil se placený poslech v našem studiu na poslech zdarma, přesto prosím o férové jednání i od Vás a zkrácení Vašeho poslechu na nezbytně dlouhou dobu (obvykle dvě hodiny). Pokud u nás chcete strávit "celý den", domluvte si takový pronájem našeho studia s naším technikem předem - ideálně na sobotu, kdy máme otevřeno po dohodě.

Odkaz na ceník naleznete úplně na spodním okraji našeho webu, případně zde.

Prémiové bezdrátové kino Klipsch

Klipsch Wireless HD cinema

Počínaje dnešním dnem (15.09.2017) máme zapojené 5.1 bezdrátové kino od americké značky Klipsch, které nám bylo laskavě zapůjčeno českou distribucí značky. Pokud by Vás zajímal mohutný prostorový zvuk pro Váš domácí kinosál, ale nechcete tahat dráty jiné než napájecí, zastavte se u nás ve studiu, vše Vám předvedeme a vše vysvětlíme.

Jistě si můžete vzít svůj oblíbený film ssebou - zdrojem obvrazu je nám OPPO UDP-203 a zobrazujeme přes projektor OPTOMA na plátno Da Lite.

Uvidíte a uslyšíte...

Budeme Vám blíže

Od září 2017 jsme se rozhodli změnit naší otevírací dobu, abychom Vám byli blíže.

 

PO:  

10:00 - 18:00

ÚT:  

Instalace

ST:  

10:00 - 18:00

ČT:  

10:00 - 18:00

PÁ:  

10:00 - 18:00

SO:  

Po dohodě

NE:  

Zavřeno

 

Ve dnech státních státních svátků je poslechové studio uzavřeno.

 

Dosud jsme měli víkend vzhledem k pracovní sobotě posunutý na neděli a pondělí, ale příliš se to neosvědčilo, mnozí z Vás v pondělí přesto volali a chtěli informovat, poradit, realizovat...

Proto jsme se rozhodli v pondělí oficiálně otevřít.

V úterý máme takový náš "operační den", den, kdy se snažím nejčastěji realizovat instalace objednané techniky. Úterky proto necháváme beze změny.

Středa až pátek bude také otevřeno jako obvykle.

Neobvyklé jsou jen časy - původních 13-19 hodin jsme posunuli na obvyklejších 10-18 hodin, s tím, že jsme pochopitelně schopni se pružně přizpůsobit a otevřít naše studio podle Vašich možností.

Na sobotu jste se přes fakt, že bylo běžně otevřeno stejně objednávali a ověřovali, zda otevřeno opravdu bude, proto sobotu uděláme "po dohodě". Budete tak mít větší jistotu, že se v předem domluvený čas v sobotu budeme věnovat jen a pouze Vám a náhodní kolemjdoucí a víkendoví výletnící (neboť Dolní Břežany mají turistům co nabídnout a tak sem i mnoho turistů skutečně zavítá) Vás při konzultaci nemusí, pokud si budete, přát vůbec rušit.

Ve studiu také nově nebudu sám, do předvádění produktů, prodeje skladového zboží, expedice objednávek a poradenství se více zapojí má paní. Budu tedy schopen po předchozí domluvě být u Vás ve Vaší nemovitosti i v jiný den než v úterý a veškeré jednání a následné zpracování nabídek tak bude rychlejší. Tímto opatřením se budeme snažit vyhnout situacím, kdy jste za mnou přijeli do Břežan a já vzhledem k omu, že jsem se oproti plánu někde u někoho "zasekl" a nebyl jsem tak schopen být tu pro Vás k dispozici.

Věřím že tyto novinky přinesou větší pružnost ve vyřizování Vašich objednávek a celkově zefektivní naši práci.

Za náš rodinný tým - Michal Řeřábek

Onkyo TX-8270 K POSLECHU

Výborně vybavený stereo receiver Onkyo TX-8270, na který dokonce v posledním SaV magazínu vyšla recenze v tuto chvíli k poslechu není. Přístroje jsou v ČR vyprodány a to včetně toho, který jsme měli vystavený, jakmile přijdou objednané kusy do ČR, opět bude u nás k předvedení..

Přístroj má ústyhodný výkon 2x160W na kanál a zejména, je vybaven HDMI vstupy a výstupy (HDMI 2.0a), nejnovějším DA převodníkem a rozsáhlou nabídkou streamovacích služeb.

Přijďte na něj mrknout, pokud potřebujete skutečně dobrý stroj s HDMI konektory, velmi dobrým zvukem a nepotřebujete řešit prostorový zvuk..

http://www.hifipartner.cz/zesilovace/av-receivery2013-07-26-16-35-52_/onkyo-tx-8270-detail

 

HDMI ve stereu

Novinkový stereo receiver Onkyo TX-8270 s úctyhodným výkonem 2x160W (6 Ohmů) a HDMI konektory - v ceně do 20.000 Kč již brzy bude k poslechu v našem studiu. Objednávky na tento výjimečný přístroj již přijímáme (a dost jsme jich již přijali).

http://www.hifipartner.cz/virtuemart/onkyo-tx-8270-detail