Aktuality u nás

tel.: +420 731 663 566
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KONTAKTiPort xPrexx Connect


keypad+comp
WiFi dálkový ovladač pro SONOS
Výrobce: Sonos
Prodejní cena: 2.990 Kč
Vyberte provedení:

Horká novinka roku 2018.

SONOS má díky tvořivým lidem z firmy iPort a jejich modelu xPress Connect konečně dálkový ovladač nezávislý na aplikaci a vždy připravený ovládat předem zvolenou jednotku.

Dokonce jsou v balení polepky dle zóny, pro níž je ovladač určen (abyste to množství bílých ovladačů snadno odlišili).

Lze jej přidělat (magneticky) na libovolný ocelový povrch, případně díky přibalenému šroubovacímu (magnetickému) rámečku kamkoli na stěnu.

Funkčnost vyskoušena - vše funguje jak by člověk očekával. Ovladač není infra (SONOS také nemá infra čidlo), ovladač je na WiFi - čili musí být v dosahu Vaší WiFi - nemusí být tedy v dosahu ovládané jednotky SONOS.

SONOS nabízí tento ovladač i oficiálně na svém webu, je to tedy "schválené" a podporované příslušenství.

POZOR!!! - ovládací aplikace je pouze pro produkty Apple (s IOS 10 a novějším), pokud máte averzi vůči této značce, či nemáte možnost mít IOS 10 a vyšší, ale máte doma SONOS a chtěli byste ovladač, nakonfiguruji Vám jej doma v rámci dodávky - cena za dopravu a nastavení dle individuální domluvy. Podle mého názoru není důvod, aby ovladač následně nefungoval v domácnosti, kde není Apple - je to samostatný WiFi ovladač. I když jsem Apple ve studiu vypnul, ovladač chodí normálně. Omezení a navázání ovladače pouze na Apple produkty se týká tedy pouze nastavení, nikoli následné funkce.

 

- Provedení: "sonosí" bílá

 


Přidat příspěvek do diskuse


Bezpečnostní kód
Obnovit